ZGŁOSZENIA DRUŻYNOWE.

Przy zgłoszeniu drużyny (minimum 4 osób), Obowiązuje jedna opłata startowa wysokości 60 zł przez cały okres trwania zapisów. Zgłoszenia drużynowe prosimy kierować na adres zawody@pro-run.pl z wypełnionym formularzem EXEL – POBIERZ. Opłatę startową za tak zgłoszona drużynę prosimy realizować po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia od organizatora na nr konta z regulaminu lub w przypadku wystawiania faktury na nr konta na fakturze. W sprawie faktur pisz na zawody@pro-run.pl

W niedzielę 17 października odbędzie się kolejny Bieg IT we Wrocławiu. Warto więc poznać wszystkie najważniejsze informacje.

Na początek przypomnimy plan minutowy naszej imprezy:

 • 8.00 – 10.30 Godziny działanie Biura zawodów i depozytu
 • 10.50 – 10.58 Rozgrzewka przed biegiem głównym na 5 i 10 km
 • 10.58 – 10.59 Oficjalne otwarcie biegu
 • 11.00 – Start Biegu 5 i 10 km
 • 11.35 – Pierwsi zawodnicy na mecie
 • 12.30 – Koniec biegu głównego na 10 km
 • 12.30 – Zbiórka Bieg Bajtka na mecie
 • 12.45 – Koniec Biegu Bajtka
 • 12.45 – 13.00 – Rzut PC
 • 13.00 – Dekoracje
 • 13.30 – Zakończenie zawodów.

Działanie biura zawodów

Zapraszamy na teren Stadionu Olimpijskiego na stadion lekkoatletyczny. Pakiety startowe na bieg będą wydawane w stanowiskach numerycznymi: 1-149, 150-300 itd.

Można odebrać pakiet za inną osobę.

Biuro zawodów działa od 8 do godziny 10.30. Dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie i odbieranie numerów. Po dziesiątej trzydzieści również można będzie odebrać numer startowy, jednak w biurze zawodów będzie tylko jedna osoba więc ich wydawanie nie będzie bardzo szybkie. Prosimy aby tę możliwość traktować jako ostateczną przy odbieraniu numeru.

Numery zostały już nadane. Możesz go sprawdzić na liście startowe w internecie lub przed biegiem. Lista startowa będzie wywieszona w pobliżu biura zawodów. Aby odebrać numer należy podpisać oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność i braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia wysiłku. Oświadczenia będą przygotowane na każdym stoliku.

Depozyt

Na uczestników biegu czeka depozyt. Zostawiając torbę zostanie do niej przymocowana kartka z Twoim numerem startowym. Dlatego pamiętaj aby po zakończonym biegu nie chować od razu numeru a dopiero w depozycie przy odbiorze torby.

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny będzie wydawany wszystkim osobom posiadającym medal i numer startowy z biegu.

Bieg Bajtka

To propozycja dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci do udziału w symbolicznym biegu. Młodsi (do 7 lat) pobiegną na dystansie ok. 100 metrów, starsi (od 8 lat) na 400 m. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal oraz sok. Do biegu są prowadzone zapisy w biurze zawodów. Dziecko musi być zapisane przez rodzica, obowiązuje ograniczona liczba 50 miejsc. Wszyscy chętni (wraz z rodzicami lub bez) zbiorą się na starcie (brama startowa) o godzinie 12.30.

Rzut PC-em – ZAPISY w przygotowaniu

Zapraszamy do udziału w dodatkowej rywalizacji jaką jest rzut komputerem PC. Osobna klasyfikacja panów i pań. Jedna firma może wystawić tylko jednego zawodnika i zawodniczkę 🙂 Obowiązują zapisy oraz regulamin. Więcej informacji na: Rzut PC-em

Dekoracja i klasyfikacja drużynowa

Dekoracja rozpocznie się od godziny 13.00. Będzie przyznawana w kolejności 10 km K+M oraz najszybsze drużyny (4 osoby). Staramy się jak możemy ale prosimy wszystkich uczestników aby upewnili się, że mają wpisaną identyczną nazwę drużyny. Tylko w ten sposób czworo zawodników będzie mogło być prawidłowo sklasyfikowanych. Zliczane będą automatycznie cztery najlepsze czasy osób z danej drużyny. – LISTA DRUŻYN

Parking i dojazd

Otwarty parking dla wszystkich znajduje się na terenie stadionu Olimpijskiego, wjazd na stadion jest odpłatny 4 zł. Na bieg można również dojechać tramwajami lini 9,17 i 33.