ZGŁOSZENIA DRUŻYNOWE.

Przy zgłoszeniu drużyny (minimum 4 osób), Obowiązuje jedna opłata startowa wysokości 60 zł przez cały okres trwania zapisów. Zgłoszenia drużynowe prosimy kierować na adres zawody@pro-run.pl z wypełnionym formularzem EXEL – POBIERZ. Opłatę startową za tak zgłoszona drużynę prosimy realizować po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia od organizatora na nr konta z regulaminu lub w przypadku wystawiania faktury na nr konta na fakturze. W sprawie faktur pisz na zawody@pro-run.pl

W niedzielę 2 października 2022 o 11:00 odbędzie się kolejny Bieg IT we Wrocławiu. Warto więc poznać wszystkie najważniejsze informacje.

Na początek przypomnimy plan minutowy naszej imprezy:

 • 8.00 – 10.30 Godziny działanie Biura zawodów i depozytu
 • 10.50 – 10.58 Rozgrzewka przed biegiem głównym na 5 i 10 km
 • 10.58 – 10.59 Oficjalne otwarcie biegu
 • 11.00 – Start Biegu 5 i 10 km
 • 11.35 – Pierwsi zawodnicy na mecie
 • 12.30 – Koniec biegu głównego na 10 km
 • 12.30 – Zbiórka Bieg Bajtka na mecie
 • 12.45 – Koniec Biegu Bajtka
 • 12.45 – 13.00 – Rzut PC lub inna konkurencja sprawnościowa
 • 13.00 – Dekoracje
 • 13.30 – Zakończenie zawodów.

Działanie biura zawodów

Zapraszamy na teren Stadionu Olimpijskiego na stadion lekkoatletyczny. Numery są nadawane bezpośrednio w biurze zawodów za pośrednictwem kodów QR

Można odebrać pakiet za inną osobę. Niezbędne jest posiadanie kodu QR

Biuro zawodów działa od 8 do godziny 10.30. Dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie i odbieranie numerów.

Depozyt

Na uczestników biegu czeka depozyt. Zostawiając torbę zostanie do niej przymocowana kartka z Twoim numerem startowym. Dlatego pamiętaj aby po zakończonym biegu nie chować od razu numeru a dopiero w depozycie przy odbiorze torby.

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny będzie wydawany wszystkim osobom posiadającym medal i numer startowy z biegu.

Bieg Bajtka

To propozycja dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci do udziału w symbolicznym biegu. Pobiegną na dystansie ok. 400 m. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Do biegu są prowadzone zapisy w biurze zawodów. Dziecko musi być zapisane przez rodzica, obowiązuje ograniczona liczba 50 miejsc. Wszyscy chętni (wraz z rodzicami lub bez) zbiorą się na starcie (brama startowa) o godzinie 12.30.

Rzut PC-emZAPISY

Zawsze organizujemy konkurencję dodatkową w postaci RZUTU PECETEM. Być może w tym roku w jej miejsce pojawi się nowa konkurencja.

Dekoracja i klasyfikacja drużynowa

Dekoracja rozpocznie się od godziny 13.00. Będzie przyznawana w kolejności Open 10 km K+M oraz najszybsze drużyny (4 osoby), Open 5 km.

Parking i dojazd

Otwarty parking dla wszystkich znajduje się na terenie stadionu Olimpijskiego, wjazd na stadion jest odpłatny 5 zł. Na bieg można również dojechać tramwajami lini 9,17 i 33.