Na biegu organizujemy imprezę towarzyszącą w postaci rzutu PC-em, „blaszakiem”, „złomem” (niepotrzebne skreślić). Na czym będzie polegał i kto może wystartować? Oto zapisy i regulamin. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zasady są proste. Przedstawiciel drużyny  lub zawodnik indywidualny ma prawo wykonać jeden rzut. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze wystartowanie w biegu na 5 lub 10 km. Po jego zakończeniu, a przed dekoracją zwycięzców zostanie rozegrany konkurs rzutów. Osobno klasyfikujemy kobiety i mężczyzn. Kto będzie najlepszy?

Regulamin

 1. W konkursie Rzut PC-em może startować jeden zawodnik i/lub jedna zawodniczka reprezentująca drużynę IT (jedna firma to jedna drużyna IT) oraz zawodnicy reprezentujący branżę indywidualnie.
 2. W konkursie mogą brać udział firmy z branży IT, pracownicy działów IT, przedstawiciele uczelni lub osoby z jednoosobową działalnością gospodarczą powiązana z branżą IT.
 3. Osobno klasyfikujemy kobiety i mężczyzn.
 4. Warunkiem udziału w konkursie jest wcześniejszy start w biegu głównym na 10 km.
 5. Organizator zapewnia sprzęt do rzutu w postaci komputera PC.
 6. Konkurs odbędzie się w jednym etapie o 13:00 (jeden uczestniki – jeden rzut. Zwycięża najlepszy wynik)
 7. W przypadku uszkodzenia komputera jego wymiana na nowy (do rzutu) następuje dopiero po całkowitej dezaktywacji poprzedniego.
 8. Każdy zawodnik i zawodniczka dysponuje tylko jedną próbą rzutu (chyba, że organizator zdecyduje inaczej).
 9. Kolejność osób do rzutu zostanie ustalona alfabetycznie przed biegiem.
 10. Zapisy kończą się 10 października. Nie ma możliwości dopisania się w dniu zawodów.
 11. Pozycja rzutu wymaga aby nogi były w jednej linii (bez wykroku), sam rzut będzie wykonywany oburącz zza głowy (pilnowane przez sędziego).
 12. O kolejności miejsc będzie decydować długość rzutu od linii do pierwszego śladu jaki stacja dysków zostawi na ziemi. Pomiar wykonywany za pomocą taśmy mierniczej.
ZAPISY RZUT PECETEM WROCŁAW UCZESTNICY

Nagrody dla kobiet i mężczyzn:

 1. Miejsce – symboliczna nagroda
 2. Miejsce – symboliczna nagroda
 3. Miejsce – symboliczna nagroda