Run For IT – podsumowanie

W miniony weekend mieliśmy okazję świętować sportowe wydarzenie branży IT podczas naszego  Biegu Run For IT. To wydarzenie przyciągnęło ponad 300 pasjonatów technologii i programowania oraz zapewniło emocje i rywalizację na najwyższym poziomie.

Bieg, który odbył się w malowniczym otoczeniu Stadionu Olimpijskiego, zebrał miłośników IT o różnych poziomach zaawansowania. Zarówno zawodowi biegacze, jak i początkujący amatorzy, mieli okazję przebyć malowniczy tor biegowy, oddając hołd duchowi zdrowego trybu życia i wspólnoty IT.

Jednak to nie tylko bieg był atrakcją dnia. Oprócz rywalizacji na trasie, uczestnicy mogli wziąć udział w niecodziennym konkursie rzutu komputerem PC. Ponad 30 odważnych osób stanęło do wyzwania, próbując wykazać się precyzją i siłą w rzucie specjalnie przygotowanymi komputerem.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Biegu Branży IT, od uczestników po wolontariuszy i sponsorów. Bez Waszej wsparcia to wydarzenie nie byłoby możliwe.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tej wyjątkowej imprezie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje naszego Biegu Branży IT i kontynuację budowania społeczności IT w duchu zdrowej rywalizacji i pomocy potrzebującym.