Bieg IT 2019 – zapraszamy

13 października rusza kolejna edycja Biegu IT , branża IT  wystartują na 10 km. Zapraszamy do udziału wszystkich, biegających, którym dystans nie jest straszny, a dobra sportowa zabawa bliska! Na wszystkich uczestników czeka atrakcyjny pakiet startowy oraz szereg innych niespodzianek, wśród nich Bieg Bajtka dla najmłodszych oraz rzut PC-em dla nieco starszych.

Każdy biegacz otrzyma w pakiecie startowym:

  • wyjątkową koszulkę techniczną,
  • medal
  • torba biegu
  • posiłek regeneracyjny

Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych nagród. Bieg IT to wspaniała okazja do sprawdzenia swoich możliwości oraz odpoczynku. Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej rywalizacji

W 2019 roku pobiegniecie w tej samej, sprawdzonej lokalizacji Stadionu Olimpijskiego. Trasa to jedna pętla 10 km:

 
Zapraszamy na start o godzinie 11:00, na linii startu spotkają się pasjonaci branży IT – profesjonaliści, specjaliści, freelancerzy,studenci oraz wszyscy, którzy lubią biegać. Bieg IT zrzesza tych, którzy żyją zgodnie z przesłaniem „Aktywnie po pracy – Efektywnie w pracy”. Nie straszny Ci dystans 10 kilometrów? W takim razie widzimy się na starcie!
www.runforit.pl
Cała impreza utrzymana jest w formie familijnego pikniku, który przewiduje atrakcje dla osób startujących, towarzyszących oraz dla najmłodszych uczestników. Dzieci będą mieć szansę na zdobycie medalu w dwóch kategoriach „Biegu Bajtka”: 100 metrów (do 8 lat) oraz 400 metrów (powyżej 8 lat).
 
 
Nie zwlekaj! Zapoznaj się z Regulaminem i zgłoś się – drużynowo lub indywidualnie!